Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhatnak a lenti tünetek?

Mire utalhatnak a lenti tünetek?

Figyelt kérdés

anyának, tegnap este kezdődött, pici levest megevett este 19h-kor és borult minden. Fájni kezdett a hasa, végül hányt. Kihányta, kicsit ekkor jobban lett, de rövid időn belül újra rosszul lett. Este semmit nem aludt. Most elég ramatyul fest, révén hogy nem is aludt. Ha ez ma sem mulik, lehet valami vírusos fertőzés nem?

Nekem péntek este volt hogy arra ébredtem nagyon rosszul vagyok, viszont nekem inkább erős diszkomfort érzésem volt, majd kezdett fájni is a hasam. Pici hányinger érzéssel. Voltam dokinál, komoly gyulladást állapított meg, írt fel gyógyszert, most 3.-ik napjában vagyok úgy érzem kezdek javulni. Hasmenésem is ritkább. De még nem jöttem teljesen rendbe.


2014. febr. 2. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten elkaphattátok ugyanazt a vírust. Nekem is volt régebben olyan vírusfertőzésem a hányással és hasmenéssel járt. Semmi sem maradt bennem. Nahyon fontos hogy pótoljátok valahogy a hasmenés miatt elvesztett vitaminokat, plusz a vizet, nehogy kiszáradjatok. Én ilyenkor vajas pirítóst, vagy ropit szoktam enni. Régen a gyerekorvosom mondta hogy a Cola csökkenti a hányingert, ki kell belőle keverni a szénsavat, és nem szabad bedönteni, csak kanalazni. Nem tudom, hogy a Cola működött e hányinger csillapításra, vagy egyszerűen jobban voltam, de bevállt.
2014. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom szegényt, tegnap jött elő este nála.. és még most is rosszul van. Nem javult semmit. Ivott vizet is, pici gyümölcsöt.. is evett (úgy ahogy). De tényleg rosszul fest szegénykém. Azt mondja fáj a feje.. is.
2014. febr. 2. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!