Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalhatnak...

Milyen betegségre utalhatnak az alábbi tünetek (lent)?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem, hogy jobban kívánom az ételeket. Sósat, édeset, mindegyiket. Viszont amikor megeszem mondjuk 3-4 db zabpelyhes kekszet rosszul leszek. Kipirosodik az arcom, érzem, hogy fáj a fejem, remeg a kezem... ilyesmik. Amikor kihányom (hánytatom) magam, mert már tényleg úgy érzem, hogy menten behipózom, még mindig kívánok valami édességet, pl csokit, de amint kijut belőlem a kaja jobban leszek. Nem híztam az elmúlt időszakban, inkább fogytam pár kilót, bár amúgy sem eszem valami sokat, ezért ez nem meglepő. Elég vékony vagyok egyébként.
2013. szept. 29. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem annyira típusos de talán pajzsmirigy túlműködés. Vércukorszinted mérted/mérték mostanában? Esetleg vmi kezdődő cukorbaj, bár arra sem annyira típusos
2013. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pár hónapja nézték a vérképemet, akkor minden rendben volt. alighanem pajzsmirigy lesz. ha cukrot eszem egyből rosszul leszek. dehát nem vagyok orvos, inkább nem diagnosztizálom magam. :D azért köszi a választ.
2013. szept. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!