Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi vár rám ha másodszorra is...

Mi vár rám ha másodszorra is pozitív a H pylori eredményem és nem tudják kiirtani belőlem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

H Pylori egy teljesen átlagos baktérium az emberi testben.


Nem vár rád semmi, főleg ha normálisan, szénhidrátszegényen táplálkozol.


Azonban ha megpróbálják kiirtani és pl. antibiotikumoznak akkor legyengülsz, megbetegedhetsz.


Vagy ha pl. elégetnek hogy elpusztítsák a kis flórádat, akkor egyenesen nos.. meghalsz.


Tehát hogy mi vár rád, az attól függ minek teszed ki magad.


Egészségesen élsz, eszel vagy gyógyszerezed magad, vagy krematóriumot választasz.. egyszerűen annyi lehetséges út van, én nem tudom megjósolni mi lesz.


Esélyes az antibiotikum és a betegségek, ajánlom viszont az egészséges életmódot.

2014. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egészségesen táplálkozom úgy gondolom..főleg amióta Cöliákiám, lactóz-intoleranciám és gyomorfekélyem van..azóta különösen odafigyelek magamra,mégsincs javulás,sőt az eredményeim szerint rosszabbodás van...hát nem volt hasznos a válaszod számomra....teneked van fogalmad mi az H pylori vagy csak vaktában irogatsz?Akkor most már hozzá is teszem egyúttal,hogy csak hozzáértők válaszát várom..
2014. febr. 5. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Keress rá a Manuka mézre.
2014. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván fogalmam sincs a hpyloriról. Az egy mosószerfajta? :O


Az hogy gluténmentesen és laktózmentesen eszel, az egy alap dolog.. nem is feltételeztem mást.


De ettől még lehet magas a ch beviteled ami egyrészt nem egészséges, másrészt kialakíthatja a felborult baktérium flórát, fekélyt okozhat, refluxot.. és persze szegény pylori a bűnös.. pedig nem.

2014. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilván igazad lehet,a H.P.fertőzés egy teljesen normális dolog...azért szenvednek már velem fél éve a dokijaim..
2014. febr. 6. 16:48
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Kamuzol / illúzióban élsz.


Egyedül te szenvedsz a fertőzéseddel, a dokijaidnak semmi szenvedést nem okoz a te fertőzésed.


Most hirtelen nem tudok forrást, olvasmányt ajánlani (de, talán Chris Kressner könyve tért ki rá) de lényeg, hogy a hpylori nem egy kórokozó baktérium.


Más kérdés, hogy ha te legyengíted a szervezetedet, ha te gyulladásfokozó, szénhidrát alapú nyugati étrenden vagy akkor lehetnek vele gondok. De alapvetően nincs a baktériummal gond, sok ember fertőzött.. persze ki lehet kiáltani betegségokozónak, a nyugati orvoslás jobb híján ezt teszi, és jól félrekezeli a betegségeket.


Te kezdj el helyesen táplálkozni, mit veszíthetsz? Esetleg 1-2 hónap alatt meggyógyulsz?

2014. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Abszolút fogalmatlan vagy te....ha lehet,kímélj meg az értelmetlen zagyva hozzászólásaidtól...majd abba szólj bele,amihez legalább értesz is :D akkora marhaságokat írogatsz,hogy az már szinte fáj :D
2014. febr. 6. 19:47
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Kíváncsivá tettél.


Rá is tudnál világítani arra, hogy pontosan mit írtam rosszul, mivel nem értesz egyet?


Azért büszkeségből leírnám azt, hogy ha én nem értek hozzá.. akkor miért te vagy beteg? :O

2014. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Biztos szándékosan vagyok beteg..és biztosan azért tettem fel itt a kérdést mert értek hozzá...csak úgy jókedvemből írtam ide be..éppen ellenkezőleg:azért kérdezek,mert nem tudom a választ,csak annyit tudok,hogy nem természetes a H.P.fertőzés,és nagyon nincsen jól az én esetemben,hogy még mindig pozitív..lehet,hogy a többi emberben,vagy más emberben normális,és nem csinál bajt az ő szervezetükben,elvannak vele...de nálam csinálja a fesztivált.Mire is vagy kíváncsi?Oké,vitatkozhatunk..ki kamuzik és miért,az engem tökre nem érdekel,a válasz érdekelt volna,persze hozzáértőktől..
2014. febr. 9. 14:01
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Biztos szándékosan vagyok beteg."


Nem, a nyugati táplálkozásban és a d-vitamin hiányban keresném a magyarázatot a betegségedre. Első sorban.


Hozzáértőtől megkaptad a választ, egyél NORMÁLISAN különben beteg leszel.


Továbbá ne szedjél gyógyszert, mert BETEG leszel.


Mit akarsz még?

2014. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!