Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől nem bírom a tömény...

Mitől nem bírom a tömény alkoholt?

Figyelt kérdés
Ha Pezsgőt, Bort, Sört iszok ezektől semmi bajom nincsen, sőt régebben úgy ittam a vodkát, a whiskyt, a jégert is mint a vizet. Sokszor ittam már, voltak berúgások, de egyszer viszont nagyon durva volt, ez azóta van. Azóta ha egy korty pálinkát is iszok, vagy csak érzem az illatát, rögtön öklendezni kezdek, és ha már nem tudok mit hányni, akkor is hánynék, csak már nincs mit. Remélem érthető volt a kérdés teljesen. 18/f

2014. febr. 5. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Magad leírtad, mi a baj, csak nem értetted meg. Kérdezd meg a méjad, az epéd, majd elmesélik.
2014. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komolyan képes voltál beírni a betegség rovatba, hogy nem bírod a piát? Talán ne igyál töményet.
2014. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De bírtam nagyon sokáig, addig ameddig volt az a bizonyos k.o-s ivászat, addig semmi bajom nem volt, de azóta szinte ha már lenyelem rögtön öklendezem vissza
2014. febr. 5. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég egyértelmű jelzés a testedtől, nem tudom mit nem értesz rajta.
2014. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!