Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen íze van a különböző...

Milyen íze van a különböző absinthe-oknak? Csak a tömény alkoholt lehet érezni? A színek ízt is adnak, vagy csak az alkoholtartalom megkülönböztetésére szolgálnak?

Figyelt kérdés
Még soha nem ittam, csak hallottam róla. Szeretném megkóstolni, és egy kicsit kíváncsi lettem.:D
2010. márc. 1. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%

Én arra emlékszem, hogy a zöld nekem ízlett..:D

14/L

2010. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nagyon finom. a pirosat én pl. kissé gyümölcsösnek éreztem, a feketét olyan negrósnak:), a zöldet meg nagyon erősnek. mindegyiknek van egy jellegzetes alapíze.
2010. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Az abszint ízét az üröm adja és az ánizsolaj.55-60% az alkoholtartalma.Az üröm elég mérgező aki rendszeren fogyaszt belőle az idegileg egészségileg tönkremegy.
2010. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a színek nem adnak konkrétan ízt, a feketének tényleg van egy kis negrós aromája, szóval sztem az a legjobb, a többi inkább csak erős. nemcsak a tömény alkoholt lehet érezni, sztem pl. jobb, mint a vodka, pedig erősebb.

a feketét ajánlom.

2010. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én eddig a feketéből és a zöldből ittam. Nekem a fekete jött be jobban (nekem azt mondták, az jobban is üt...) De amúgy én nem éreztem rajtuk az alkoholt annyira, más szeszes italokat nem szeretem, de ez tényleg finom, és tényleg emlékeztet a negróra.
2010. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olyan mint a negró (fekete)
2010. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Halljátok én nem tudom,hogy bírátok a feketét, de nekem lemarta a torkom és vagy fél óráig fájt utána xDxDxDxD

Úgyh áttértünk a pirosra annak még az illata is tök jó!:D

2010. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na.Az úgy van,hogy az ánizs miatt mind a három fajta nagyjából azonos ízű,azaz nagyon hasonlít a negróra,valóban.

Amennyire én tudom,a különböző színek az alkoholtartalomra vonatkoznak,ez alapján a zöld a "leggyengébb"(60%),aztán a piros(70%),végül a fekete(azt nem tudom pontosan,talán 80%)

2010. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom, hogy nem bírtad a feketét, én azt ízlelgetve ittam mert nagyon finom volt, pedig nem vagyok egy alkesz, nekem meg a vodka után facsarodik az arcom, ha már a szagát érzem is...
2010. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
finom
2010. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!