Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HIV tünetei? Lehet hülyeséget...

HIV tünetei? Lehet hülyeséget írok, de nem érte hozzá

Figyelt kérdés

Az van hogy minap csak rákerestem hogy mik lehetnek a HIV tünetei( kiváncsi voltam, mert nemrég ment egy film a HIV ről) és néhány tünetet találtam:

- A nemi szervek viszkető érzése

- Kóros hüvelyi folyás

- A fiúk hugycsövének váladékozása

- Kiütések, hólyagok megjelenése a nemi szervek tájékán.

- Fájdalom érzet szeretkezéskor/vizeléskor.

Ebből rám az első és az utolsó megegyezik, viszont nem a péniszem viszket hanem a fan szőrzetem, azt gondolom is hogy miért, mert nem rendszeresen mosom...

Az utolsót is sejtem h mi lehet a baj, az hogy állandóan felfázok... mivel gyakran van kint a derekam, és olyankor marhára csíp a t*köm( ha vizelek.)

Viszont még SOHASEM SZERETKEZTEM, SZŰZ VAGYOK 100%RA! Ettől még lehetek HIV es? nem feküdtem le senkivel, ha csak nem szált be az ablakomon egy csaj és álmomban rá nem ült a dákómra.

Rendszeresen maszturbálok.. és olyankor rá szokott folyni a fanszőrzetemre a g*ci, talán attól viszket? És a vizelési fájdalom lehet a felfázásoktól? Mert általában akkor fáj nagyon amikor kivan türve a pólo és szabad a derekam, meg azérr fáj reggel is, ja kb minden reggel...de van amikor nem

Kérlek válaszoljatok!



2014. febr. 5. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom ezeket a tüneteket honnan szedted, mert egyik se a HIV-re jellemző.

2. Ha nem volt nemi kapcsolatod és nem vagy iv. droghasználó, hogy a jó pikulában lennél HIV fertőzött? Ja, sehogy.

3. Talán mosni kéne a nemi szerved rendesen, és akkor nem viszketne. Elég igénytelen dolog.

4. Talán ha normálisan felöltöznél, akkor nem fáznál fel állandóan.

2014. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!