Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülyeséget kérdezek,...

Lehet hülyeséget kérdezek, mikor van beágyazódás? Vannak tünetei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A beágyazódás személyfüggő, az aktus utáni 5-12. nap közül bármikor lehet. Van, akinek van tünete, rózsaszínes folyás, alhasi fájdalom, van, aki semmit sem érez belőle.
2011. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 6. 08:18
 3/3 kisnita ***** válasza:

Ha időben vagytok együtt (általában félidőben van a nőknek) akkor kb akkor van a beágyazódás mielőtt megjönne, előtte olyan 4-5 nappal. Ha a várt napra nem jön meg a mensi és megtörtént a fogantatás akkor azon a napon már elvileg pozitívnak kéne lenni a tesztnek. Azért írtam, hogy általában mert nem mindenkinek van így, sőt olyan is van, hogy orgazmustól megreped egy tüsző még jóval a félidő előtt vagy akár közvetlen mensi után.


Én nem éreztem semmit, utólag vissza is kérdeztem, hogy én lennék ilyen érzéketlen? mert olvastam több helyen is, hogy vannak olyan nők akik egyből tudták, hogy na most van beágyazódásuk. Has szurkálásról meg enyhe, rózsaszín vagy barnás vérzésről számoltak be. Végül megnyugtattak, hogy nem velem van a baj, mert sokan voltak azok is akik ugyan úgy mint én semmit sem éreztek a beágyazódásból. Szóval tök változó...

2011. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!