Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenéssel mikor szoktak...

Hasmenéssel mikor szoktak elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Mármint hogy aznap mikor megy a hasam vagy másnap?

2014. febr. 6. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is diétázok olyankor, kizárólag háztartási kekszet eszek ropival, párolt rizst, főtt krumplit, ropit és sok folyadékot iszom. Illetve probiotikumot szedek. Ha annyira olyan, akkor még valamilyen patikában vény nélkül kapható hasfogót. Ha ezekkel nem múlik, akkor szoktam hasmenéssel orvoshoz menni.
2014. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sosem voltam még ilyennel orvosnál.

Normaflore,diéta,sok víz és elmúlik.

Csak az a 10 perc rossz,amig beérek dolgozni.

2014. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
attól függ... ha olyan erős hogy akadályoz a munkádban/iskolában akkor minnél hamarabb jelzem.
2014. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy, szeretnék egy pár nap szabit. Nagyon fáradt vagyok nem birok rendesen aludni annyi a lecke, és hát az orvos se olyan hogy na fáradt vagyok nem birom a sulit adna e igazolást, csakis ha beteg vagyok akkor ad semmi egyéb nem érdekli. És a szüleim se olyanok hogy írnak igazolást. Úgy szeretném hogy ne tudják meg. Mámma nem mentem be suliba elég ha holnap elmegyek? mer ma délelőtt rendel.
2014. febr. 6. 10:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy holnap meg délután rendel.
2014. febr. 6. 10:22
 6/11 anonim ***** válasza:
erre az orvos nem fog kiirni az tuti. hasmanéssel akkor kell rovoshoz menni ha jópár napja tart.
2014. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit mondjak hogy elhiggye? segíts lécci.
2014. febr. 6. 10:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ma nem mentél már iskolába a hasmenés miatt, akkor ma kell elmenni az orvoshoz, nem holnap!

És megmondod neki, hogy nagyon megy a hasad. Ennyi. Ha szerencséd van, akkor holnapra is kiír. Ha nem, akkor ma legalább megúsztad a sulit.

2014. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem csináld azt, hogy ha már ma otthon vagy, holnap majd elmész a dokihoz és mondod neki h nagyon rossz volt tegnap a közérzeted, görcsöltél,ment a hasad, (ne túlozz azért) és mond neki h nem mertél úgy elmenni suliba.De ma már jobban vagy.
2014. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

elmész holnap orvoshoz és megmondod hogy tegnap hánytál és nagyon ment a hasad, ezért nem mertél elindulni orvoshoz, este még mindig rosszul voltál, a hasad még megy egy picit, de hányni már nem hánytál. Persze játszd meg magad, mutasd ki hogy neked igenis rossz a közérzeted, és ez addig ne változzon amíg haza nem érsz (ne a doki előtt törj ki üdvrivalgásban mert kiirt)


Ha kérdezi hogy lázad van e mond azt hogy nem mértétek, de nem érzed magad lázasnak, a hasad fáj.


Plusz pont ha azt mondod hogy olyan fura szagút böfögsz néha (romlott tojás stb) mert akkor nem vírusra fog gyanakodni, hanem enyhe nyomor rontásra.

2014. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!