Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet? A tarkómnál a...

Ez mitől lehet? A tarkómnál a csont bal oldalon, mintha kicsit jobban kiállna mint a másik oldalon, plusz mostanság érzek kissé feszülő/enyhén fájó érzést is itt a tarkó/nyakszirt résznél. Attól tartok komoly baj áll a háttérben.23/F

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor mire vársz még ? Keresd fel a dokit ... majd ő megmondja mi a helyzet ,elküld röntgenre vagy ahová kell . Amit addig tehetsz .. tapasztalatból mondom ,ne böngészd a netet .. mert olvasol valami rosszat és csak magad stresszeled vele ,hisz közel sem biztos neked is az a bajod éppen . Tudom .. én is voltam így ,a végén tiszta hipochonder lettem :D . Ne aggódj ,biztos nem valami rossz dolog nyomja ki neked ott a csontot .. lehet eddig is olyan volt ,csak fel sem tűnt .
2014. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feszülő/fájó érzés lehet a számítógépezéstől is, nyaktornát végezz legalább hetente, ha a jobban kiálló csont fájdalmas is, akkor mutasd meg a háziorvosnak.
2014. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

holnap megyek dokihoz, mert eddig valami inkompetens illető volt helyette.

Am az a csont nem fáj, amelyik kicsit kijjebb van, csak feszülést érzek néha benne. Am sokat ülök gép előtt egy részt munkám végett.

2014. febr. 6. 14:56
 4/4 A kérdező kommentje:
éS jó ideje zavaró dolog nálam az állkapocs-kattogás, pont azon az oldalon, ahol kijebb áll a csont, de a városomban nincs szájsebészet és beutalóra várok.
2014. febr. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!