Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lisztérzékenység gyanúja...

Lisztérzékenység gyanúja miatt gyomortükrözésre küldenek Tapasztalatok? Félek, jogos a félelmem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vérvétellel nem nézték? az is kimutatja nem kell hozzá feltétlenül tükrözés, legalábbis nekem csak vérből nézték.
2014. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezen vagyok kiakadva...mert egyáltalán nem biztos, hogy lisztérzékenységem van, lehet az epém szórakozik és rögtön tükrözéssel kezdenek, se vérvétel, se egy UH....áááá
2014. febr. 6. 19:04
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor nem mennék el rá mert elég durva viszgálat, inkább keress másik rovost aki elöbb elküld uh-ra és várvátelre.
2014. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
ha tükrözésre is küldenek ne parázz.én is voltam két éve, kellemetlen de hamar végeznek és utána már semmi baj nem lesz.nekem is kell mennem gasztrodokihoz, remélem még egyszer nem dugják le a csövet...de kibírható az a két perc.csak sok levegőt fogsz nyelni amit majd jóízűen kibüfizhetsz a dokinak
2014. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első körben vérből szokták nézni. Tuti nem küldenek vérvételre is?
2014. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A tükrözés nem vészes. Egyáltalán nem fáj, sőt...

Nekem is csinálták és én végignevettem az egészet. Igaz kicsit kellemetlen, de simán ki lehet bírni :) nem kell félni tőle egyáltalán :))

2014. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Remélem kibírom....csak ne félnék :(

2014. febr. 9. 08:09
 8/13 anonim válasza:
4es vagyok.tényleg nem vészes...ne félj.én is paráztam de egy két perc alatt túl voltam rajta.doki mondta h nézze a monitort..én??soha mondom:D
2014. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma délután kell mennem....nem vagyok nagyon nyugodt, sőt...lehetne már este!!!
2014. febr. 13. 04:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Szoritok! Majd ird meg, mi volt!
2014. febr. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!