Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj az alkarom 3 hónapja?

Mitől fáj az alkarom 3 hónapja?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja fáj az alkarom. Először az egész fájt, még mozdulatra is, mintha bevertem volna, de kenegettem, pihentettem és szépen lassan elmúlt. Viszont ha erőltetem akkor ismét fáj akár napokig. Mit tegyek vele? Külsőleg semmi változás nincs. Persze voltam dokinál, most az ortopédiára várok. /megjegyzem már volt időpontom, amire mégsem tudtam elmenni, és rá 1 hónapra adtak..megint!!!/ sajnos azóta várok a csodára. Remélem mondanak valamit, mert már nem bírom idegekkel.

2014. febr. 6. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha terhelésre újra elkezd fájni akkor elképzelhető, hogy valamelyik izom, ín vagy idegszál nincs teljesen a helyén, és terheléskor megszorul és újra begyullad. Én a helyedben keresnék egy jó csontkovácsot és helyre rakatnám vele a kezem. Orosházán tudok jót ha érdekel.

Jobbulást!

2014. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia, idegszálat hogyan tud helyretenni a kovács? izmot még igen, vagy csontot. sajnos külsőre semmi sem látszik, pár nap és kiderül remélem röntgenezik
2014. febr. 10. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!