Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nekem van egy olyan problémám...

Nekem van egy olyan problémám hogy a honamalján kelésféleség szokott kijönni aztán nagyon fáj majd begyullad és kifakad. Mostis igyjártam de már 1 honapja gennyezik. Szedtem antiobiotikumot de semmi változás. Valami megoldást?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosnál nem voltál?
2014. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt kiszoktak vagni.apukamnak volt ilyen es utana irtak fel antibiotikumot.
2014. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam sebészorvosnál kivágták már töbször is de mindig ujra viszajön.Börgyogyásznál is voltam az antibiotikumot meg kenöcsöt irt fel és volt hogy használt mert 3 honapig tünetmentes voltam.De még igy sosem volt hogy több mint egy honapja genyezzen.Ma ujra elmegyek egy más börgyogyászhoz.Köszi a válaszotok
2014. jan. 13. 03:15
 4/4 anonim ***** válasza:

masodik valaszolo vagyok. sajnalom nagyon, sajnos apukamnak is gyakran vannak kelesei. en is hallottam ilyenrol, hogy irnak fel antibiotikum kurat es meg orrfertotlenitit kell hasznalni es akkor esely van ra, hogy nem jon elo.

Majd ird meg mit sikerult rendezni es hogy vagy!

Jobbulast kivanok!

2014. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!