Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye hogy hiv+...

Mennyi az esélye hogy hiv+ vagyok?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy 25éves lánnyal de nem vèdekeztünk. aktus után 4-5héttel beteg lettem láz torokfájás köhögés plusz pattanas szerű kiütésrk nyakamon. utana olvastam es ez mind a hiv kezdeti tünete. lehet paranojas vagyok mert tudom h alacsony mo-on a hiv+-ak szama meg eleve homokosok kozt magas az arany. de a csaj sok külfoldivel volt arabok törökök.

2014. febr. 8. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem körülbelül 2.84% vagy pedig 12.33%, hogy ez HIV.


Menj el szűrésre ahelyett, hogy ilyen hülye kérdéseket teszel fel. És addig ne fertőzz másokat.

2014. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje, hogy elmenj egy szűrésre,lehet akár HIV is, de lehet, hogy véletlen egybeesés.
2014. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
remélem vèletlen egybeesés , mindenkèpp elmegyek szuresre.
2014. febr. 8. 22:34
 4/16 moonlightsentinel ***** válasza:
Menj szűrésre. A HIV fertőzöttek 40%-a pedig heteroszexuális Magyarországon, szóval ezt ne használd kifogásnak.
2014. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó duzzanat van? Amúgy semmiképp se árt, ha letesztelteted magad.
2014. febr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nyirokcsomo duzzanat nincs! De torkom nem javult antibiotikum ellenére sem eddig. Es fura pattanas szerü dolgok (2db) meg 1 a nyakamon jelent meg. De nem fáj nem viszket. Kérdés betegen elmehetek szürésre?holnap mennék
2014. febr. 10. 11:37
 7/16 A kérdező kommentje:
2db a mellkasomom*, más tünetem nincs. Holnap mindenkép elakarok menni. De mar ma mennék oszinten. Sima vérvételre elmehetnék ma? Ott is nezik a hiv-et. Csak ha beteg vagyok adhatok e?
2014. febr. 10. 11:40
 8/16 anonim ***** válasza:

Sima vérvétel nem mutatja ki, speciálisan kell kimutatni.


[link]

2014. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
betegen adhatok vért hiv szürésen??
2014. febr. 10. 16:09
 10/16 moonlightsentinel ***** válasza:
Hiv szűrésre menj, sima laboron nem nézik, csak ha az orvos speciálisan kéri. Betegen is mehetsz, mivel azt nézik, termel-e retrovírus elleni ellenanyagot a szervezeted.
2014. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!