Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel arra ébredtem hogy a...

Reggel arra ébredtem hogy a mellkasom rettentően fáj, alig tudtam feküdni is, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
5 éve volt egy auto balasetem ott nagyon megütött a légzsák,lehet ez is az oka,de akkor miért most jön elő?? a bordáim leg tetején középen érzem a fájdalmat!ha megnyomom rettentően fáj. most már mozogtam picit így elviselhetőbb.de mi lehet ez? sportolok pedig szívproblémám is volt régebben és néha rosszul is érzem magam(a szívem hirtelen a semmitől elkezd szaporán verni,és szédülni kezdek).Vagy esetleg megfázhattam? ilyenkor is sokat vagyok a házba polóba, az udvarra is néha rövidgatyó,poló kifutok 2 percre.. légyszi aki tud valamit írjon hasznosat 23/F
2014. febr. 13. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is nem szívprobléma. Megnyomod és rettentően fáj, na a szívnél nem így van és ott van egy állandó erős fájdalom. Megfázás közrejátszhat... Van olyan, hogy izomfázás... na az igen kellemetlen és krónikus sajnos.


Nekem is volt ilyen szívtájéki fájdalmam de az izomfázás volt... évekig tarthat mire teljesen elmúlik. Ártalmatlan csak kellemetlen.


Hirtelen szívverés és szédülés meg utalhat pánikbetegségre. Ha volt szívproblémád akkor rendszeres kardiológiai vizsgálat elengedhetetlen+ sportoloknak nagyobb a szive és gyakori az alacsony pulzus is (40akár)

2014. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hirtelen szapora szívverés*
2014. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a hirtelen szapora szívverés csak alkalmanként jelentkezik,de akkor nagyon rosszul érzem magam.Mint feljebb is írtam felkeltem azóta sétáltam picit majd leültem most ha erősen lehajtom a fejem akkor elkezd fájni felül a bordáimnál.ha levegőt veszek mélyen akkor nem fáj,csak ha kifújom.köhögni nagyon nem köhögök,nem tudom mi segíthet hogy helyrejöjjek,és azt sem hogy mitől lehet??!!
2014. febr. 13. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos is így nehéz megmondani. Mert még rekeszizomsérv és tüdőgyulladás sem elképzelhetetlen.
2014. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért azt a nagyon szapora szívverést se ártana orvossal megnézetni.

És ezt a mostani tünetedet is meg kéne, bár én se hiszem, hogy van köze hozzá.

2014. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most kezdődött a felkészülés fociba,és vasárnap nagyon sokat futttam,már szinte azt mondta a szívem hogy álljak meg mert nem bírom, meg a tüdőm is azt ismételgette nem bírom tovább. aztán lecseréltek 1 óra játék után,nagyon ki voltam,persze arra fogtam hogy nem vagyok edzésbe.most már jobb a helyzet reggel óta,de ha előrehajolok még érzem hogy fáj,és ha megnyomom a szegycsontnál akkor is érzem a fájdalmat,de csak ott
2014. febr. 13. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a szíved, főleg ha tüneteid vannak... Ne akard úgy végezni, mint szerencsétlen Akeem Adams.
2014. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jóó megnézetem. csak az a baj hogy ezek a szívvel kapcsolatos tünetek nem mindig jelentkeznek. főleg ha kicsit jobb az idő.de akkor minden héten 2szer 3 szor. voltam már vizsgálaton,vérnyomást mértek aztán azt mondta a doki semmi baj.. pedig nem kávézom nem iszok energiaitalt,nem drogozok nem cigizek nem alkoholizáslok és mégis gyenge a szívem. lehet nem függ össze a mostani problémával,de nem tudom hol kéne próbálkozni. a füredi szivkorházra gondoltam de oda is beutalo kell
2014. febr. 13. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!