Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Autoimmun betegség sehogy és...

Autoimmun betegség sehogy és semmivel nem gyógyítható? Tényleg gyógyíthatatlan?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen
2014. febr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nabilah válasza:
Kezelhető......de gyógyíthatatlan.
2014. febr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor "csak" a tünetmentességet akarják elérni?
2014. febr. 17. 12:16
 4/14 anonim ***** válasza:
inkabb megtartani az adott szintet, hogy ne romlodjon tovabb. Sajnos ez egy nagyon csunya betegseg. Ki immunbeteg kedves kerdezo, valaki a csaladban?
2014. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én vagyok.
2014. febr. 17. 21:59
 6/14 anonim ***** válasza:

nagyon sajnalom, kitaetast kivanok! ha mindig kezeled magad es nem hanyagolod akkor megterthatod mostani allapotod. miben nyilvanul meg?

edesanyam is az, neki az izuleteit tamadta meg a betegseg, de mivel keson vettek eszre, mar nagyon rossz allapotban van. annyira faj mindene, hogy sokszor aludni sem tud.

ezert mondom nem szabad elhanyagolni.

2014. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hát kitartok,de nagyon nehéz és nem bírom elfogadni,főleg ennyi idősen amennyi vagyok.Nálam már a "jéghegy csúcsa" időszakban fedezték fel a dokijaim..sajnos..és nem bírom elfogadni. hogy miben nyilvánul meg,ha tényleg érdekel,privátban megírom,mert nagyon hosszú és a részletek nem publikusak..anyukádnak gyógyulást és mielőbb javulást kívánok! Amint látod,én sem tudok aludni.....hát ez van.
2014. febr. 18. 01:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ételallergiás vagyok és nagyjából 1 kezemen meg tudom számolni amit biztonsággal ehetek. Az is annak számít?


Eleinte fel akartam kötni magam, de aztán rájöttem ,hogy még élhetek pár évet (szerintem max. 5-öt) akkor azt már éljem le úgy, hogy láttam is valamit a világból :P


De én hiszem, hogy ez gyógyítható csak az orvosok nagy része nem tudja hogyan vagy nem ismeri be. Sok pénzért biztos lehetne találni olyat aki gyógyítani tudja csak nekem nincsen sok pénzem :D Nembaj.. már nem leszek szomorú soha mert nincs rá okom.

2014. febr. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismerek egy többtíz éve autoimmun beteg embert. Ő nem jár kezelésre vagy szed gyógyszert (nem tudom, hogyan kell kezelni, nem értek hozzá). Az ő módszere a reiki, naponta kezeli magát és olyan szintre gyengíti le a szervezetét, hogy ne betegedjen le, viszont ne tudjon önmagában kárt tenni. Sok éve működik a módszere. Hogy valaki kipróbálja-e, az már csak azon műlik, mennyire szűk látókörű az ilyen témában. Ha viszont nyitott vagy rá, egy mester vagy tanár percek alatt meggyőz ennek a létezéséről. Hidd el, láttam. Remélem segítettem. Privátban a telefonszámát is meg tudom adni.
2014. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én is elvagyok keseredve,de már a "krízisdepin" nagyjából túlvagyok.Még sokszor rámjön hogy ha belegondolok akkor elsírom magam,de ez szerintem mindenkit megvisel,nem csak minket...én a diagnózis napján "haltam meg",tök más azóta az életem..valahogy túl kell élnünk ezt a traumát.Állítolag sokáig lehet élni vele.Te se add fel,ha felkötöd magad akkor lemaradsz sokmindenről :) vagyis sok jóról. :) szerintem a táplálékallergia nem az,vagyis ahhoz nem értek,olvass utána,keresgélj,nyomozz,én is azt csinálom. :) pedig már azt is megfogadtam,hogy nem nyomozom mert csak rosszat írnak mindenhol......én sem hiszek benne hogy gyógyíthatatlan!
2014. febr. 19. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!