Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert kohoghetek fel tiszta...

Miert kohoghetek fel tiszta piros vert?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefekves utan vert kohogtem fel volt kopetes es tisztA VEr is benne gyorsan ugyelet rontgen vervetel gegeszet semmi ha ott lefekudtem hanyatt felkohogtem a vert mintha slajm lenne utana megszunt a kohoges.Tudogyogyasz szerint lehet virus mert latott mostanaban ilyet el kell mulnia magatol ha nem akkor tukrozes.Nagyon felek hogy rak csak meg nem latszik a rontgenen csak tunete van most par oraja nem kohogtem pedig majdnem teljesen fekszem.Ha valaki tapasztalt hasonlo kerem ossza meg velem egy 29eves anyuka
2014. febr. 15. 11:05
 1/7 anonim válasza:
Azonnal keress másik orvost.És holnap szerintem látogass el a Kékgolyó utcába.
2014. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen mikor embóliát kaptam.
2014. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az elso kommentezonek koszi a kekgolyot remenykedem hogy mem rak a masodiktol lerdeznem hpgy azt rontgen komutatja nem?azt mondtak hogy vervetelen megnezetik a tudoverzest de jo lett es mil vpltak a tunetek?
2014. febr. 15. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
2.es vagyok. Tünetek: gyengeség, mellkasfájdalom, vérköpés, fázékonyság, nekem a vállam is fájt nagyon, de nem tudom ez attól volt-e meg nem tudtam azon az oldalamon feküdni ahol az embólia volt.
2014. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem nem volt semmi ilyen tünetem és milyn vizsgálattal állapították meg?nekem röntgen volt teljes vérkép meg fül orr gégészet nagyon meg vagyok ilyedve mi lehet ez kaptam rutascorbint reggel fél három óta nem köhögtem egyébként sem csak piciket de véreset nem a tüdőme azt írták zörej nincs érdes légzés nics eltérés nem hallható
2014. febr. 15. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyi a kékgolyóba nem esik be csak úgy véletlenszerűen az ember.

Ha elmúlik magától, nincs mitől aggódnod. Ha rák lenne, nem múlna el magától. Ha pedig nem múlik el, a tükrözés úgyis kideríti, hogy mi van (nem hiszem h rák lenne ebben a korban). Jó kezelőorvosod van, a legjobb döntést hozta, nem hiszem, hogy tovább kéne ezen paráztatnod magad.

2014. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hajnali fel harom ota nem kohogtem fel vert de a myelocsovem faj delutan haton aludtam pedig ugye ejjel akkor vert kohogtem fel most semmi remelem temyleg virus vagy az nyelocsovem serulhetett fel mert valami faj akornyeken es semmit nem kaptam csak c vitamint es erfalrugalmasito anyagot a doki szerint ha elmulik magatol nagy baj nem lehet ha megmarad akkor erdemes tukrozni de hetfon mindenkeppen megyek tudogyogyaszatra ha nem lesz gond akkor is megnezetem
2014. febr. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!