Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen vizsgalatokra szamithatok?

Milyen vizsgalatokra szamithatok?

Figyelt kérdés
3hete fejeztem be egy antibiotikum kurat, es azota minden szekeles utan kireped a vegbelnyilasom es verzik. Multhetre elmult, de nem kenegettem (Hemorid kremet hasznaltam)es tegnap megint kirepedt. Nem tudom mi lehet az oka, belul is bekenem es sehol semmi kituremkedest nem erzek. Lehet, hogy csak kiszaradt, es a kemeny szeklet miatt van? vagy az antibiotikum miatt? Huvelygyulladast is kaptam az antibiotikumtol, ezert gondolom, hogy lehet koze hozza. Nyaron volt mar ilyen, osszel is, de csak par napig, es elmult.Mi lehet a baj? Milyen orvoshoz menjek? Mit fog csinalni, hogyan fog megvizsgalni?
2014. febr. 16. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Amiről írsz, az az aranyérre jellemző.Ha felkeresel egy belgyógyászt az elküldhet rectoskopiára (végbéltükrözésre). A rectoskopia nem vészes, nem fáj, csak kellemetlen. Az antibiotikumoktól gyakran lehet hüvelygyulladást is kapni. Szedtél mellé valami probiotikumot(C-Vitamin, B-Complex)? Mert az ajánlott.
2014. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit arsz,nem csak aranyérre utalhat,hanem végbélberepedésre is,amit okozhat a kemény széklet. Nem belgyógyászhoz,hanem sebészetre célszerű menni. Ott megvizsgálják a fenekedet manuálisan és ha szükséges rectoscopiát is végeznek.
2014. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!