Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányinger, láz, esetleg...

Hányinger, láz, esetleg hasmenés, legjobb tünet enyhítés?

Figyelt kérdés
Veszrpém megyei vagyok, midnenki beteg már körülöttem, van aki már meggyógyult, ideiglenes megoldás kéne hányingerre, fejfájásra, a tünetek enyhítésére, gondolom valami vírus okozza, aki tud rá jó módszert legyen szíves ossza meg! Ui.: Öcsém volt orvosnál "valami vírus" sajnos ez nem segít rajtam, meg a többieken sem, csak az idő, de addig is kéne valami jó ellene, köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2014. febr. 17. 05:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Legfontosabb a fekvés, bármilyen lázcsillapító (ha 38 fölé menne tartósan a láz, hasmenésre Smecta por, esetleg Bolus Adstringens tabletta és probiotikum, diéta és sok folyadék.
2014. febr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hanyingerre jo a b6 vitamin, meg cerucal gyogyszer, hasmenesre smectat vegyel.

en tul vagyok ezen a viruson, nalam inkabb laz dominalt es enyhe hasmenes. szerencsere hanyinger elkerult.

jobbulast!

2014. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom!!
2014. febr. 18. 03:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!