Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kételkedem, hogy esetleg...

Pangasius123 kérdése:

Kételkedem, hogy esetleg lehet, hogy pikkelysömör!? Vagy más bőrbetegség?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok! Pár hónapja jártam bőrgyógyásznál, akkor amiatt, mert a makkomon vöröses kis foltok jelentek meg, amelyek aztán nagyobbodtak, végül hegesedéssel halványodtak! Kaptam rá kenőcsöt és antibiotikumot, hogy gomba! Teljesen nem múlt el! Aztán időközben újra megjelentek újabbak! Majd észrevettem, hogy a végtagjaimon, talpamon kézfejemen is kijöttek hasonló bőrelváltozások! Viszket és egyre több jelentkezik.Ekkor a bőrgyógyász azt mondta, hogy már az egész testemre kiterjedt a gomba. Felírta ugyanazokat a gyógyszereket, de előzőleg sem hatott!

2014. febr. 19. 12:24
 1/3 anonim válasza:
Nem pikkelysömör, az tuti nem jelenik meg makkon. A pikkelysömör hámlik is. Ha meg anitbiotikumot is kaptál, akkor a jelek szerint fogalmuk sincs, hogy konkrétan mi az, egy kis gombaellenes kenőcs meg egy kis baktériumellenes antibiotikum kombó egy kezdőtipp. Ha visszamész, majd adják a következő tippet.
2014. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már egyre durvább a helyzet! fél év telt el lassan, és sajnos még mindig nem múlik! most ott tartok,hogy valami gyulladásos góc van a szervezetemben, 2 hónapos gyógyszerkúra, addig mellkas rtg, fül-orr gégészet, fogászati ellenőrzés gócfelderítés miatt, vérvétel.nagyon el vagyok keseredve, a kiütések pedig egyre durvábban...fogalmam nincs, mi lehet ez, remélem mihamarabb kiderül!
2014. márc. 15. 20:44
 3/3 anonim válasza:
Menj el egy komolyabb orvoshoz, hátha az majd megtudná mondani, hogy milyen bajod van.Én már 5 éve pikkelysömörös vagyok, de még nem tudta megmondani igazán egy orvos sem, hogy mi lenne jó erre a betegségre.Említsd meg az orvosodnál a Moldamin injekciót.Pá!
2014. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!