Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A pikkelysömör nevű bőrbetegsé...

A pikkelysömör nevű bőrbetegség fertőző?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de kellemetlen és gyógyíthatatlan.
2013. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt én is hallottam,h gyógyíthatatlan.Bár,szerintem nem létezik gyógyíthatatlan betegség.Hisz minden betegség lelki eredetű.Egyik ismerősömnek van ilyen betegsége.Azt mondta a stressztől alakult ki.
2013. jún. 15. 17:54
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Jaja, minden betegség lelki eredetű... *hangos röhögés*


A pikkelysömörre való hajlamot is lehet örökölni. De az ismerősöd biztos szereti sajnáltatni magát, hogy a stresszre hivatkozik.

2013. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Az aki nevet a stresszen nagyon okos lehet... le a kalappal!


Pszichoszomatikus ami annyit jelent, hogy az elme megbetegíti a testet, tehát igen a stressz jelentős mértékben ront az állapoton! Amit fontos tudni, hogy a psoriázis nem bőrbetegség, hanem sejtprobléma és egyik megnyilvánulása a bőrön látható plakkok, emellett asztmát okozhat, izületi problémákat, stb. Semmiképp sem lehet elkapni!

2013. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És mégvalami. Nem gyógyítható! Különböző krémekkel el lehet érni tünetmentességet a bőrön egy adott ideig, amig újra nem történik valami ami újra előhozza, pl gyulladás a szervezetben, vagy nagy mértékű stressz. Ahhoz is, hogy az ember megtalálja a számára legmegfelelőbb készítményt, idő, pénz és rengeteg orvosi konzultáció szükséges. És ennek ellenére még mindig nincs rá végleges gyógymód.
2013. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt ő is mondta,h már szinte mindent kipróbált,h megszüntesse ezt a betegséget,de semmi sem használt.Azt mondta,h most már próbálja elfogadni,h ilyen,nem foglalkozik vele.Gyógyszereket azért nem szed,mert amit ki írtak neki,tönkre cseszi a máját vagy valamilyen károsodást okoz neki.Szerintem minden betegségnek van valami ellenszere.Csak nem mindet ismerjük.A vegyszeres,"gyógyszeres" kezelések meg sz.t sem érnek,többet árt,mint használ.Én nemrég vettem észre,h a könyökömön jött ki ez a bőrbetegség,meg néha viszket.Régebben is volt ilyen,de aztán elmúlt,szerencsére.

De igen!Minden betegség lelki eredetű.4-es látszik,h nem sok sokat tudsz a témáról,maradtál volna inkább csendbe.

2013. jún. 17. 14:16
 8/10 anonim ***** válasza:

"De igen!Minden betegség lelki eredetű.4-es látszik,h nem sok sokat tudsz a témáról,maradtál volna inkább csendbe."


Vannak lelki eredetű betegségek. De nem MINDEN betegség lelki eredetű.


Megvan a különbség? :D


Tőlem megint lepontozhattok, ha nektek ez okoz élvezetet, én tovább nevetek azon, hogy milyen tájékozatlanok vagytok. :D

2013. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pikkelysömört a máj egy bizonyos megbetegedése okozza. Csak kevesen vannak tisztában ezzel.
2013. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Itt a bizonyíték: [link]


Egyébként nem nevezi meg, de Maria Treben könyvére gondol.

2013. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!