Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szifliszes lennék, vagy mi...

Szifliszes lennék, vagy mi ez, ami nekem van?

Figyelt kérdés

2 éve volt a nemi szervemen egy pici száraz rész, olyan volt, mintha egy kipukkadt hólyag lenne ott. (később magától eltűnt) Aztán tavaly nyáron megint előjött, de akkor már hólyag szerű valami volt, amit folyton piszkáltam, mert fájt. Beduzzadt(rózsaszín volt) és egyre jobban nőtt, de utána kiszúrtam és ilyen barnás, okkersárgás genny jött ki belőle. (Lásd a képet) Nekem is ugyan olyan volt és ugyan ott volt a hólyag mint a képen (lány vagyok)

[link]

Azt olvastam, hogy a sziflisz tünetei: először ilyen hólyag szerű valami a nemi szerven, utána kiütések a testen stb... Ha ez a hólyag(aminek ma már nyoma sincs), ilyen hólyag akkor a tünetek közül ez pipa. Miután elmúlt a hólyag, rá kb 3hónapra a bal és a jobb kezemen apró piros foltok jöttek ki (eszem nincs mitől) Ha ezek a kiütések a sziflisz féle kiütések, akkor ez is pipa. Szerencsére még nem őrültem meg, és gerinc problémáim sincsenek... Azt olvastam még, hogy ez a sziflisz egy nemi úton terjedő betegség, de én még szűz vagyok (már ha itt ez a kérdés). Ha nem sziflisz miatt volt, akkor mi az a hólyag ami nekem volt? (elnézést a hosszú szövegért)

15/L



2014. febr. 20. 20:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Itt olvastam ( a második fejezetben) a szifliszről.

[link]

nekem se lázam nem volt, se gyulladásom

2014. febr. 20. 20:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagy,akkor biztos nem szifilisz,de bármilyen fertőzés lehet.

És nem ártana megnézni a vércukrod.Egyes patikákban ingyen megcsinálják.

2014. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szűzen nem lehet friss szifiliszed. Márpedig a nemiszerveken lévő sebek a friss szifilisztünetei,amik egyébként nem fájnak,úgyhogy ez kilőve. A szifiliszre jellemző kiütések az egész testen szoktak jelentkezni nem csak egy-egy testrészen és nem fájnak,de nem is viszketnek. Úgyhogy ez is kilőve. Jó lenne visszagondolni(bár nem hiszem,hogy már lehet),hogy nem szedtél-e akkor valamilyen gyógyszert,mert lehet egy úgynevezett fix gyógyszerexanthema is,de akár egy fertőzés is. A kezeden valószínűleg dyshidrosis volt,ami nagy valószínűséggel fertőzés miatt kialakuló allergiás eredetű. Azért írtam így,hogy rátudjál keresni ezekre is a neten. Ha máskor ilyet veszel észre menj el bőrgyógyászatra.
2014. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, "rá tudjál" külön írva :)
2014. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El kéne menned orvoshoz.
2014. febr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
húú, köszönöm szépen :)
2014. febr. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!