Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van esély arra...

Szerintetek van esély arra hogy aidses lennék?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja lefeküdtem a volt barátnőmmel.Nem tudom hogy hány sráccal volt eddig együtt de azért nem hiszem hogy nagyon sok lenne. Ápolt volt szóval nem olyan típusú lány akitől elkaphatnál valamit. Semmi tünetem nincs és nem is volt. Azért kiváncsi vagyok hogy van rá esély hogy Aidses legyek?
2014. febr. 12. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem húztál gumit, akkor van rá esély...
2014. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki aids-es vagy nem, nem az ápoltságtól függ sajnos.
2014. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de azért minimális rá az esély nem? semmilyen tünet nem jelentkezett és már elég sok idő eltelt azóta. tudtommal Magyarországon nincs azért az egekben a HIV fertőzőtek száma inkább a melegek az érintettek meg a prostituáltak
2014. febr. 12. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
MIvel az ember sokáig lehet hordozó, így van rá esély.
2014. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Korulbelul egy a szazmilliohoz az esejed.


De en ezt annyira nem ertem. Miert lenne mindenki hiv fertozott aki nem huz gumit? Nevetsges. Ez egy szuk csoport betegsege es eleg ritkan kerul ki abbol a korbol. En sok csajt megdugtam gumi nelkul es kepzeljetek el nem vagyok hiv poz. Sotsoha semmilyen nemibetegaeem nem volt. Csudaerdekes mi?


Egyebkent meg baromsagot ne beszelj, ha fertozott lennel is csak evek vagy evtizedek multan jelentkeznenek a tunetek. Ez nem egy megfazas.


Es csak erdekesseg keppen mondom hogy 10% az esely a fertozesre. Teht egy hiv poz emberrel 10 szer kell lefekudno gumi nelkul h elkapd statisztikailag. Ha nem intravenasan nyomod magadba a fertozest nem olyan konnyu elkapni. Sot van aki evekig nem kapja el ugy hogy a parja fertozott.

2014. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esély van rá, nem mindenki hiv fertőzött, aki nem húz gumit.

Mivel sokáig az ember nem is tudja, hogy fertőzött, vígan adja tovább a kórt.

2014. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aids-es biztos nem de hív fertőzött lehetsz vagy ha az sem van még jo pár nemi betegség is....
2014. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Ötös szegényke akkora hülyeségeket ír, mint ide Jeruzsálem :)


Van rá esély. Nem túl nagy, de megvan az esély.

Magyarországon emelkedik a HIV fertőzöttek száma, de elég jól kezelhető, ha korán elkapják.

2014. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom már megoldódott a probléma de nem bírom ki h ne írjam le h az 5ösnek teljesen igaza van, így aki nem ért a dolog az nem tudom miért oltja le azt aki tudja miről beszél? Sőt fokoznám, ő 10%ot irt, tudtommal ez csupán 0,1% ! (Akkor 0,1% ha a lány HIV pozitív!!! Még akkor is csak ennyi!) És valóban, körülbelül 10 évig nincs semmilyen specifikus tünet..


Persze a kérdésre a válasz h van rá esély persze de nagyon minimális.

2014. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!