Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladásra utalhat?

Vakbélgyulladásra utalhat?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hete bal oldalt lent a hasam görcsöl, mozgásra rosszabb. Voltam a sürgősségin, mert nagyon fájt, de nem találtak semmit, annyit mondtak, hogy szedjek algoflexet, be is vettem, de nem múlt el ezért elmentem a háziorvoshoz, ő elküldött a nőgyógyászhoz, mert méhen kívüli terhességre gyanakodott, elmentem oda is még aznap, megvizsgált azt mondta, hogy nincs méhen kívüli terhesség, de lehet, hogy tényleg babát várok, mert nem is jött meg, kb 5 napra rá meg jött, tehát ez sem jött be. A héten megfázással, hőemelkedéssel, torokfájással itthon is voltam és változatlanul görcsöl bal oldalt lent a hasam. Étvágyam nem nagyon van, hányingerem szokott lenni. Igazából ma hívta fel édesanyám a figyelmem rá, hogy lehet az lesz, és kíváncsi vagyok többek véleményére. Szerintetek utalhatnak a fent leírtak vakbélgyulladásra? köszönöm előre is a válaszokat :)

2014. febr. 22. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert a vakbél jobb oldalt van.:)
2014. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú akkor jó :) köszi a választ, azért tettem fel a kérdést, mert azt olvastam meg mondták is, hogy bal oldalra sugárzik, meg kérdezték, hogy a derekam szokott-e fájni, mert az is utalhat arra a görcs mellett.
2014. febr. 22. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem petefészek gyulladás, ugyanilyen tüneteim voltak vele. Nőgyógyászhoz menj el újra.
2014. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) ma a párom újfent bevitt a kórházba, és a CRP magasabb, mint kellene, voltam nőgyógyásznál, ott nem találtak semmit, hasi ultrahangon sem láttak semmi újat, bent akartak tartani, de megbeszéltem az orvossal, hogy haza jöhetek, de akkor figyeljem magam nagyon és menjek le a házi orvoshoz is, meg gasztroenteorológia-urológiára is.
2014. febr. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!