Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás óta ha eszem olyan...

Hányás óta ha eszem olyan mintha a torkomban maradna az étel. Normális jelenség?

Figyelt kérdés
Kisfiamtól elkaphattam egy vírusos fertőzést ami miatt hánytam csütörtök este végig. Aztán többször nem viszont tegnapig étvágytalanság és folyamatos hányingerem volt. Emiatt nem nagyon ettem. Ma már elmúlt a hányinger és eszegettem is viszont azt érzem mintha a torkomban akadna az étel. Nem fáj a nyelés csak ez az érzés elég kellemetlen. Normális az ilyen tünet?
2014. febr. 23. 20:21
 1/3 anonim válasza:

Na nyugi, én mikor leverek egy üveg pálinkát még a szart is kihányom magamból.

De nincs gond.

A gyomorsav adott a torkodnak.

Majd begyógyul!

2014. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj dokihoz, itt 100%-os választ erre a kérdésre nem fogsz kapni. Nekem sosem volt ilyen
2014. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért jobban örültem volna ha nekem is a pálinkától lenne ilyen tünetem. :)
2014. febr. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!