Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Munkahelyi betegség?

Munkahelyi betegség?

Figyelt kérdés

Most váltottam munkahelyet és az a helyzet,hogy 2 jelenlegi munkatársamát az elmúlt 2 évben megkellett műteni a gyomorral. Tehát mindkettőnek vágni kellet a belekből. Mindkettőnél ugyanaz a betegség lett majdnem a vesztük.

Gondban vagyok mert megmondom őszintén megijeszt ez a felmerülő probléma. Azt el kell mondanom,hogy nem egy szennyezett környezetról van szó. Amit tudni szeretnék az az,hogy lehetseges e idegalapon gyomor problémákat kapni?

Másfél hónapja dolgozom itt és nekem úgy tűnik,hogy elég sok stresszben van részem. Az első hónapban nem figyeltem fel rá de azóta már romlott a helyzet. Minél tobbet várnak el tőlem és ez kezdi az idegeimet próbára tenni.

Nem tudom mit tegyek mert még nagyon az elején vagyok és nem szeretnék újra munka után járni. De azt se szeretném ha teljesen kikészülök vagy ami még rosszab műtöasztalra kerülök.

Köszönöm!



2014. febr. 25. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a stressz először a gyomrot kezdi ki. Nem hiába van annyi fekélyes, IBS-es, székrekedéses stb.hogy csak az alapokat írjam.

Bár általánosítani nem leheet, h ettől van nekik bajuk.

Sztem kezdj el nézelődni, hátha akad vmi más,


Az én munkám i baromi stresszes már kikezdett engem is a betegségsorozat....szóval csak annyit, h megértelek. Kitartás.

2014. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az őszinte választ!

Ettől féltem...

Nekem az volt feltűnő,hogy 4 ember közül a kétlegrégebbi alkalmazottnal ugyanaz az egészségi probléma jelent meg.

És ekkor jelent meg bennem a kérdőjel,hogy mi lehet az oka. Úgy látom,hogy a stressz elég komoly károkat tud okozni az emberben.

Hát őszintén megmondva nem tudom,hogy merre induljak újra el de muszály találnom valami középutat megoldást.

Mégegyszer köszönöm szépen a választ!

2014. febr. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!