Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek elkapom az influen...

Szerintetek elkapom az influenza járványt, féljek vagy ne?

Figyelt kérdés

Most,hogy influenza járvány van aggódom. Nekem minden télen fáj a torkom többször,könnyen megfázom, minden évben míg tart a tél november és március közötti időszakban többször meg szoktam lenni fázva elmúlik,előjön stb,de láz nélkül.

Viszont az influenzát nem kaptam el eddig egyik évbe sem,5 éve beoltattam magam,meg előtte és akkor sem kaptam el,viszont,hogy 5 év óta nem adatom be így sem kaptam el még,pedig torokgyulladást,megfázást könnyen szokott lenni,elég,ha hideg vizet iszom.Szerintetek,ha ezeket könnyen elkapom,akkor az influenza is biztos elér nemsoká engem is vagy nem biztos? Aggódom,hogy el ne kapjam,ahogy írtam nem szoktam elkapni,pedig buszon,villamoson,trolibuszon van a munkahelyem,jegyellenőrként dolgozom és mindig sok ember körül forgok pláne itt Debrecenbe a második legnagyobb városba,nagyon sok az utas mindig.Szóval így lehet elkapom vagy nemigen,mégha mást könnyen el is kapok?

Milyen influenza van most,olyan ami tavaly,Debrecenben mennyire van,nagy a járvány?

100 emberből hány kapja el,ilyesmi érdekeL.

Szerintetek elkapom vagy nem?



2014. febr. 25. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél rengeteg gyümölcsöt, zöldséget, és szedj külön C-vitamint. A hagyma, fokhagyma, savanyú káposzta és a citrusfélék nagyon jók ilyenkor!
2014. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha el is kapod akk se halsz bele valszeg.
2014. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem félek :)

Ha elkapom, akkor majd meggyógyulok, nincs ebben semmi különös. Igazából nem is tudom, hogy voltam-e influenzás :) Általában nem tudják, hogy influenza vagy más. Szóval biztos voltál már úgy influenzás, hogy nem is tudtad pontosan.

2014. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!