Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha most kezdődött az influenza...

Ha most kezdődött az influenza akkor meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
Kisfiam ovis,kislányom 18 hónapos,én meg valószínü állapotos!Tiszta idegbeteg vagyok,hogy valamit elkapunk!Tömöm őket gyümivel,C vitaminnal D vitaminnal! Annyira félek féltem a gyerekeimet!
2014. febr. 15. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajuk, mindenki átesik ezeken a dolgokon. Ha most nem, majd később. Ez elkerülhetetlen, nincs is értelme óvni őket még a széltől is - később csak rosszabb lesz, ha nem erősödik meg az immunrendszerük.


Senki sem tudja, meddig fog tartani. Egyszerűen ne foglalkozz a dologgal. Ha betegek lesznek, majd az orvos segít, kaptok gyógyszert, kilábalnak belőle, és kész. Nem kell pánikolni.

2014. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az influenza áprilisig tart általában. Sajnos most hamarabb kezdődött, mert különben márciusban szokott.
2014. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze nem is akarom őket mindentől óvni ,de bőven voltak már betegek aszthiszem a kisfiam 4 hónapos korától 2-3 havonta beteg volt ,taknyos, köhögött meg ilyenek!!

Ugy hogy nem hiszem hogy nem esett már egy pár betegségen ,a lányom érdekes mert 10 hónapos korában volt először beteg ,pedig őt sem tudtam 2 hónapnál tovább szopiztatni!!

2014. febr. 15. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!