Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Udv! Ferjemnek koldokserve...

Katerina106 kérdése:

Udv! Ferjemnek koldokserve van, jovo heten mutet, mire szamitsunk?

Figyelt kérdés

Kb mennyi idot tolt korhazban?milyen dietat kell alkalmazni?vagyis miket szabad megenni?miket nem?

Mennyi ido utan lesz ujra a regi?

KOszonom a valaszotokat!


2014. febr. 27. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves katerina106!


Nem szeretnék cinikus lenni de ha nem szudánban lesz a műtét akkor valószínűleg mindenről tájékoztatni fog a kezelőorvos. Bár vannak itt orvosok/orvostanhallgatók köztük jómagam is , de nem ismerjük az ön férjének teljes kórtörténetét illetve jelenlegi állapotát, így eléggé vakmerő dolog lenne bármilyen kérdésre válaszolni ami ezekkel kapcsolatos. Biztos vagyok , hogy a kezelőorvos megfelelően fogja önöket tájékoztatni.

2014. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kopito1985 válasza:
Én segítek, nekem most volt 2 hete. Az orvosom egy igazi balf.sz volt. Nem tajekoztatnak semmirol, azt mondják bármit ehetsz.. Gyenge kajákat egyen, Alma, banán mehet, csirke, tojás, sonka mehet, hal is. De ne egyen sokat, csak mertekkel. Ne engedje, hogy fajjon a hasa, mert az nagyon kellemetlen lenne. Szerintem elso hónapban
2020. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kopito1985 válasza:
Sz.x ne legyen, ne emeljen nehezet. Igyon vizet, inkabb szénsavmentest. Én nekem fura ezaz érzés amín keresztul megyek, de valahogy túl élek mint minden mást.
2020. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!