Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez tüdőrák? Számítsunk rá?...

Ez tüdőrák? Számítsunk rá? Holnap derül ki.

Figyelt kérdés

Szóval a barátomról van szó. Lehetséges,hogy rákos.

Kb. félévvel ezelőtt fájt a mellkasa a bordája,akkor azt mondták,hogy csak megrepedt a bordája.

Most viszont beküldték röntgenre,vérvételre,tüdőszűrőre.

Mert napok óta fáj megint a mellkasa,van,hogy megáll összegörnyed kicsit,mert szúrkál bele,de max percig. Amúgy hamar átmegy neki.

Dohányzik is,de most rávettem,hogy csökkentse a mennyiséget. Annyit mondott még,hogy ma reggel amikor köpött egyet,picit véres volt.

De máskor nem.


Szerintetek ezek arra utaló jelek? Vagy mi lehet még?


Nagyon félek,hogy elveszítem:(


2010. okt. 3. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát reménykedjünk, hogy nem rákos! És nem TBC-s:S

ha viszont daganata van, nagyon rosszak a gyógyulási lehetőségei. Sokat vártatok vele, előbb meg kellett volna röntgenezni!!!


de az is lehet hogy tényleg repedt a tüdeje, csak most felsértette a tüdő egy kis részét és azért vérzett.

Nem tudhatjuk mi ez.


Ha van valami, légyszi írd meg!

én drukkolok nektek, hogy gyógyuljon meg!

2010. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A rák kezdeti stádiumban nem szokott fájni, pont ezért nehéz kiszúrni, ezért nem valószínű, hogy az, bár kizárva sincs.
2010. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezer más baja lehet a rákon kivül
2010. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hörgőhurut, tüdőgyulladás, kis eséllyel TBC és pl tüdőembólia is okozhat véres köpetet. Szóval ne rögtön a legrosszabbra gondolj.
2010. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megkapta az eredményeket. Holnap viszi az orvoshoz. A vérképes leleten van 4db csillag,gondolom akkor azzal van pici gond,meg további vizsgálat javasolt.


Ez rosszat jelent?

Amúgy meg is van fázva.

2010. okt. 4. 16:21
 6/8 anonim válasza:
nem nézted meg miket csillagoztak?:) lehetett magas fehérvérsejt szám (ami ha beteg akkor értelemszerűen magasabb az immunreakció miatt), akkor koleszterin szint meg a húgysav szokott a legtöbb embernél magasabb értéket mutatni:) meg fiatal korban szerintem nagyon kicsi az esélye a tüdőráknak (mennyi idősek vagytok? dohányzik?)
2010. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az egész betegség egy átverés volt....Semmi baja nincs.

:( jól megijesztett....

2010. okt. 7. 16:22
 8/8 anonim válasza:
hát ez tényleg rossz vicc volt.. remélem azért lecseszted.. :D
2010. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!