Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szteroid és nem szteroid...

Szteroid és nem szteroid gyógyszerek egyszerre szedése közbeni mellékhatások?

Figyelt kérdés

kiderült hogy valamilyen autoimmun betegségem van, de amig vizsgálnak és küldözgetnek ide-oda, addig is a fájdalmamra kell szedni szteroidot és nem szteroid gyógyszert is.

(medrol és aflamin). egyébként ízületi gyulladásos betegségem van. az lenne a kérdésem hogy milyen mellékhatások lehetnek így hogy a kettőt egyszerre szedem? kb egy hétig szedtem szterodiot csak, akkor nem vettem észre semmit. utána kezdtem el szedni az aflamint és így most egyszerre szedem a kettőt, és észrevettem hogy puffad az arcom. milyen mellékhatások lesznek még?

illetve lesz a hétvégén egy kis családi - baráti szülinapi vacsora, ott lehet inni alkholt ezekre? pl 2-3 pohár bort? illetve lehet hízni is tőle az tudom, de mennyi idő után fogok meghízni a gyógyszerektől? egyébként is hízékony típus vagyok.. köszönöm szépen előre is...30/N


2014. febr. 27. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedheted egyszerre a kettőt.Az arc puffadása a szteroid mellékhatása Aflamin nélkül is. Alkoholt csak minimálisat igyál és azt is úgy,hogy előtte 3-4 órával már ne vegyél be gyógyszert.
2014. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!