Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt Chron-beteg? Meselnete...

Van itt Chron-beteg? Meselnetek nekem rola? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 eves lany vagyok, 4 eves Chron beteg es 7 eves koromban eltavolitottak a pajzsmirigyemet azt is potolni kell. Most a Chronnal eleg rosszul allok. 100-as CRP-m volt 1 honappal ezelott, azota szteroiddal sikerult levinni 2-re. Ti hogyan tettetek tunetmentesse? Vagy nektek mi segitett?



2013. dec. 1. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom.. Jobbulást neked, te lány! Nekem egyik rokonom Chron-os, bár náluk tabu a betegség témája. Ha gondolod, szívesen beszélgetek veled.
2013. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem csak több chronos ismerősöm van. nekik a stressz szokta előhozni az akut szakaszokat, jelenleg jól vannak, de ők is szednek medrolt meg immurant. amit tudok javasolni, hogy a táplálkozásodat meg kéne változtatni, állítólag a paleolit étrend segít, hogy ne legyenek tüneteid. ha műtétre kerülne a sor akkor ajánlani tudok egy orvost aki esztergomban dolgozik a nevét sajnos nem tudom), de ő úgy tud műteni, hogy nem vezeti ki a beleket és megtartja a végbél záróizmait, de ha pesti vagy akkor is tudok ajánlani 1-2 orvost akit ismerek és rájuk bíznám magam.
2013. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki lehet belőle jönni simán. Tesóm is ilyen beteg volt, évekig etették gyógyszerekkel, de kihoztam belőle végleg. Igen, teljesen végleg, semmi tünet, semmi gyógyszer, újra rendes életet él. Senki ne essen kétségbe aki ilyen beteg. Segítek bárkinek, vagy mesélek róla. Akit érdekel, az írjon privátban nyugodtan.
2013. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rengeteg embert hallok,aki paleo dietaval gyogyul ki a chron-bol..en is chron beteg vagyok,bar nekem szerencsere nem olyan sulyos.sztem megeri adni egy eselyt a paleonak,hatha nalad is ez lesz a megoldas. Minden jot :)
2015. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!