Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Száraz köhögéssel járt már...

Száraz köhögéssel járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, adott köhögéscsillapítót. Állandóan kapar a torkom, de nincs mit felköhögnöm. Már többször hánytam is annyira erölködtem a köhögéssel és a rekeszizmom is iszonyatosan fáj ha újra köhögni próbálok, de nem köhögni nem tudok, mert kapar :DD

2014. febr. 27. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,más is járt már így. Igyál hagymateát.

Egy közepes fej hagymát és egy marék vörös hagymahéjat főzzél 5 percig,majd ízesítsd. csodát tesz.

2014. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyire száraz a helyiség levegője, ahol vagy? Esetleg próbálhatsz párásítani. Legegyszerűbben nedves, vizes türülközőket kiteregetsz a szobában ahol alszol vagy ahol vagy.

Próbálhatsz kamilás gőzölést is, de ne túl forró gőz fölé hajolj!

Nekem volt, hogy simán az segített, hogy eg ynedves zsebkendővel, kendővel az orrom, szám előtt járkáltam, ücsörögtem.

Biztos köhögéscsillapítót kaptál? (nem hurutoldót, köptetőt? mert ha azt, akkor azt inkább ne szedd tovább. Nekem pl. a paxirasol nem jött be, én attól hánytam, mert annyira köhögtetett.)

A neten is olvass utána a száraz köhögésnek, köhögéscsillapításnak.

2014. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Senki sem járt még így, tuti te vagy az első a 7 milliárd emberből.
2014. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!