Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz, ha köhög, de...

Vigyem orvoshoz, ha köhög, de nem száraz köhögéssel, hanem mint mikor már szakadozik fel valami a torkáról?

Figyelt kérdés
Kell valamit adni neki erre? Más tünet nincs.
2010. ápr. 8. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta köhög? Más tünet nincs? Azért én elvinném, legalább valami köhögés csillapítót javasolna a doki, meg meghallgatná a tüdejét. Biztos ami biztos... Olyan hamar tüdőgyulladást tudnak kapni a picik. Mennyi idős?
2010. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ilyenkor nem szoktam vinni. egyzser elvittem, nem látott semmit. várj holnapig, ha rosszabb lesz, akkor vidd el, mert hétvége jön. ( bár az kérdés, hogy mennyi idős, egy nagyon picit, lehet, elvinnék)
2010. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elvittem... kiderült, hogy felső légúti gyulladása van, és nem szabad vele játszani.

Mondjuk nálunk nagyon "zörgött" a tüdeje is, ahogy vette a levegőt...

Két nap múlva meg 39 fokos láza lett.

Még jó, hogy voltunk előtte dokinál, mert pont hétvégére lázasodott be, és besz..rtam volna, hogy tüdőgyulladása van...

De az orvos mondta, hogy belázasodhat, úgyhogy így nem estem pánikba, adtam tovább a gyógyszert neki.

2010. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
9 hónapos, tegnap óta köhög, de csak ritkán egyenlőre. Délután rendel az orvos, és még holnap reggel is. Ha rosszabbodik majd elviszem.
2010. ápr. 8. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!