Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb vese parenchymája mérs....

Jobb vese parenchymája mérs. Echodusabb, Minden más jó. Mi lehet ennek az oka? Mit jelent? Elmulik? UH orvos kérdezte hogy nem voltam e felfázva. Nyáron gyakran kellett pisilnem volt amikor nehezen.28. F

Figyelt kérdés

#vese #vesebetegség #vesemedence-gyulladás #echodusabb #jobb vese #vesekéreg #Veseállomány
2014. febr. 28. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az echodús kifejezés az ultrahang hullámok visszaverődésének a minőségét jelzi. Ennek alapján a felépítő szövetes esetleges mérsékelt elváltozását lehet feltételezni, de annak pontos természetét nem lehet meghatározni. A kezelőorvos a leletet, az előzményeket, tüneteket-panaszokat és a laboratóriumi leleteket is ismerve, dönthet a további vizsgálatokkal kapcsolatos javaslatáról.
2014. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem , a laboreredmények még nincsenek kész, hétfőn kell mennem eredményekért. Mégis mire lehet számítani?
2014. febr. 28. 14:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok, meg is kérdezte a doktor hogy szedek e valami testépítéshez való szereket, mert a testépítőknek szokott ilyen lenni, De én még fehérjét se szedek se semmit. Alkoholt is csak 3 havonta fogyasztok,
2014. febr. 28. 14:49
 4/4 A kérdező kommentje:
A vár és vizelet nem mutatott ki semmi eltérést, De mindég érzekenynek érzem. Most akkor mi van ?
2014. márc. 4. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!