Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki hallott már a Rosacea...

Ki hallott már a Rosacea betegségről?

Figyelt kérdés

Van valakinek ilyen betegsége, vagy ismer valakit aki ebben szenvedett?

Ha igen, elmondanátok, hogy ezt tünetmentessé lehet tenni, vagy végül is milyen tünetei vannak??

köszönöm.


2014. febr. 28. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem segít valamit.

2014. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, de sose volt vele komolyabb problémám, úgy értem, nem viszket, nem fáj, csak simán ronda, ha kipirosodik az arcbőröm. Zöld korrektort szoktam használni.
2014. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a linket, de ezeket már jó magam is megtaláltam, és elolvastam. Pont ezek miatt érdekelt volna, hogy ki érintett személyesen is a rosacea betegségben.


Nekem pár napja mondta a doki, hogy az a bajom, de olvasva a tüneteket, kétlem, hogy az lenne. Jó lett volna megbeszélni másokkal, hogy nekik milyen a kiütés, milyen tüneteik vannak, hogy összehasonlíthassam az én tüneteimmel, kiütéseimmel..

Zöld korrektort sosem használtam, de utána olvastam ennek is. Több helyen írja, hogy a zöld korrektor után alapozza le az ember az arcát. Így nálam akkor kiesik a zöld korrektor mert soha nem sminkelem magam, és nem is szeretném sminkelni.

2014. márc. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!