Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Egy hete a barátnőmnél aludtam, délután eljött elém, de én még gyorsan megmostam a hajamat, és mivel nagyon siettünk, (sajnos) nem alaposan szárítottam meg. Kb. 5 km-t sétáltam 5-6 fokban, csöpögő esőben, fejfedő nélkül. Azt vettem észre másnap, hogy nagyon korpás lett a hajam (teljesen érthető). De az utóbbi napokban a fülem is iszonyatosan fájni kezdett, nem érzem magam jól, fáradékony vagyok stb. Lehet ezeknek köze ahhoz, amit az előbb leírtam? Kérlek ne gyertek ilyen "megérdemled, miért nem szárítottad meg a hajad alaposan" és hasonló formájú kérdésekkel.. Igazából azt hittem megszáradt, mivel annak tűnt, de utána jöttem rá, hogy a töve kicsit vizes maradt. Szóval kérlek segítsetek, mi lehet a bajom? Lehet ennek valami következménye? 14 éves lány vagyok.

2014. márc. 1. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Korpás hajra vegyél valami hajszeszt, sampont.

Fülfájás lehet megfázástól, de attól is ha náthás voltál és ráment a füledre, menj el mielőbb a fülészetre, addig is melegítsd a füled és használj orrcseppet, pl, nasivint, Novorint.

2014. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából a korpásodás már elmúlt, csak másnap volt olyan. Köszi a válaszodat :)
2014. márc. 1. 16:43
 3/3 A kérdező kommentje:
A fülem nem folyamatosan fáj, csak ha csuklok, meg ilyesmi, de akkor nagyon. Mintha.. nem is tudom, nem akarok magamnak bemesélni semmit, de tényleg mintha a múltkori miatt lenne ez :/
2014. márc. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!