Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet-e valaki 16 évesen...

Mateusz1997 kérdése:

Lehet-e valaki 16 évesen vastag vagy vékonybél rákos?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy aki ide ír az általában nem orvos! De akinek volt ilyenbe része (sajnos) vagy hallott róla , hogy ennyi idősen is lehet-e ilyen probléma az írjon. Mert mostanában úgy érzem, hogy fáj bal oldalt a hasam ott ahol a vastagbél van. Véres székletem nincsen vagyis én nem látom viszont eléggé hipochonder vagyok.

#vastagbél #vékonybél rák
2014. márc. 1. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

miért kell egyből rákra gondolni?

lehet valaki 16 évesen is rákos, sőt néhány hónaposan is, de nem is értem ,hogy miért ez az első gondolatod

lehet gyulladás, vírus, étel intolerancia és még 1000 más dolog a rákon kívül

2014. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, ezek idős korban jelentkező daganatok.

Kivételes esetekben (pl. familiáris polyposis esetén) fiatalon is kifejődhet, de ha ilyen bajod lenne, arról egészen biztosa tudnál (mivel öröklődő).

2014. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alaptétel: a rák nem fáj az első időkben.
2014. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vastagbélrák több év alatt alakul ki... 40év felett is 5évente érdemes tükröztetni. Először polip majd abból évek után talán daganat.Vékonybél nagyon ritka, lisztérzékenyeknél előfordulhat ha nem figyel a táplálkozásra.
2014. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Am az az én nagy bajom , hogy ha valami bajom van akkor egyszerre írom be google-ba és ott mindent elolvasok egy betegségről :(
2014. márc. 1. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Angyalom, ha ennyire okos vagy miért nem ütöt be a helyes táplálkozásról is valamit. Akkor kicsi bogaram üsd be faszén és pucold ki a vakbél gyuladásodat mielött tényleg baj lesz.:)
2014. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!