Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma csókolóztam egy lánnyal,...

Ma csókolóztam egy lánnyal, és elkaptam tőle a nátháját/influenzáját. Megelőzés hogy ne jöjjön ki rajtam is?

Figyelt kérdés

Biztosan elkaphattam, de még lappang nem jöhetett ki pár óra telt csak el. Köhög, fáj a torka és a feje meg gyengének érzi magát, nem tudom mi az pontosan de betegség ugye. Bár ötlet, hogy mivel előzzem meg mielőtt kijönne?

Utóirat: Rohadtul megérte a csók, akár beteg akár nem : ]



2014. márc. 2. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha elkaptad akkor már teljesen tök mindegy :D
2014. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

erre nincs értelmes magyarázat, maximum: minek kellett megcsókolnod?

de talán köss estére sálat a nyakadra meg igyál meleg teát... esetleg ehetnél valami gyümölcsöt, zöldséget :)

2014. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Egyél sok gyümölcsöt és C vitamint.
2014. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos hogy elkaptad. Nem mindent kap el az ember és nem is mindig. sokat már nem tehetsz hogy ne jöjjön ki, ha erösebb az immunrendszered simán legyözi a szervezeted. Ez egyén függő. Rengeteg bacilussal találkozik az meber mégsem kap el mindent. nem azon mulik az elkapás vagy cseréltetek-e testnedvet.
2014. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok folyadék és 1000 mg-os c-vitamin.
2014. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha gargalizalsz sos vizzel az is segit
2014. márc. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tanulság: Ne csókolózz náthás leánnyal. Ha megkaptad nem csókolózol gyógyulásig. Mert akkor te is tovább adod másoknak.
2014. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De ha már tudod, hogy elkaptad akkor, hogy akarod megelőzni. Nem értem a logikát..... o.O
2014. máj. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!