Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mikor csókolóztatok először...

Ti mikor csókolóztatok először? és mikor volt az első barátotok? Mert a többiek kicikiznek mert nekem még nem volt és nincs is barátom és még sosem csókolóztam. Ez tényleg gáz? 7. osztályos vagyok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát anyukám, akkor én vagyok a legcikibb az barátaid szemében. 21 évesen csókolóztam először és akkor volt az első pasim is. Ciki, mi? :)
2011. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen, és még nem volt barátom


15/L

2011. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen. Ne foglalkozz velük, idióták.
2011. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen volt mindkettõ

nyugi, nekem van néhány osztálytársam, akik hasonló cipõben járnak, mint te

16L (10. osztály, késõbb kezdtem a sulit)

2011. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen volt először barátom is és akkor is csókolóztam először. Ez nem életkor függő...ne hagyd magad, jó, hogy azért nem fekszel le egy sráccal, mert ciki ÁLTALÁNOS iskolában szűznek lenni. Legyél rá büszke, hogy van benned tartás és semmit se csinálj csak azért, mert cikiznek.

21/N

2011. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen mind2-t :)


Szörnyű, hogy ez ciki.

Az én időmben (28 vagyok) nem volt ciki, ha még nem csókolóztunk ekkor.

7.ben, annak idején, a téma inkább az volt, hogy kinek jött már meg, kinek nem a mensije...

2011. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Első csók 18 évesen,

első komoly barát 28 évesen :))

2011. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első csók olyan 15 évesen, de nem "vágyból" követtem el, így nem is tekintek rá úgy, mint első csók. :)

Barátom szintén 15 évesen volt, végül is együtt voltunk 2 évet, de sosem voltunk egyszerre szerelmesek, így inkább csak nagyon mély barátság volt kettőnk közt. :)


Most 21 vagyok, azóta nem volt se csók, se barát. :D

2011. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hülyékkel ne foglalkozz!
2011. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Frászt kapok a mai világ értékrendjétől. Ciki vagy, ha 13 évesen még nem csókolóztál, de az menő, ha lesz*rod a sulit és kettesre érettségizel. Én 8.-os vagyok, 13 éves, nem csókolóztam még és nem is volt barátom. Nem azt mondom, hogy nem vágyom rá, de egyrészt még nem is volt jelentkező a posztra (mármint olyan, akit el is tudtam volna fogadni), másrészt pedig úgy érzem, hogy sokkal érettebb vagyok a legtöbb korombelinél és pont ezért várok még, hogy a korosztályom fiúi is megkomolyodjanak. Ne érdekeljen, hogy a többiek cikiznek. Várj arra a fiúra, aki szeret és akit te is szeretsz. Ennyi idősen még nem is igazán vagyunk megérve az olyan komoly érzelmekre, mint a szerelem. Egy kétnapos kapcsolat után már mondják egymásnak a mai tinédzserek, hogy "szeretlek", miközben abban a fázisban az a kapcsolat még csak a kölcsönös rajongáson, kedvelésen alapulhat, és semmiképpen sem a szerelmen.

A lényeg, hogy ne ugorj bele az első fiú karjaiba, csak azért mert így leszel menő. Várj azokra a bizonyos pillangókra a gyomrodban :)

Remélem, segítettem!

13/L

2011. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!