Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 4 hete köhögök, voltam...

Már 4 hete köhögök, voltam orvosnál kétszer is de, nem mondtak semmit, csak felírta a gyógyszereket. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Néha rohamhoz hasonlóan köhögök 5-6 másodpercig, néha csak enyhe, de nem múlik. Nem tudom, hogy kéne-e félnem, ha a hét végére sem múlik el megint elmegyek. Azért írtam ki a kérdést, hogy másnak volt-e már ilyen, vagy egyáltalán mi okozhatja ezt?
2014. márc. 4. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
cigaretta
2014. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most nekem is elhúzódott a betegségem, igaz én nem köhögtem "csak" hasmenés, rosszullét.
2014. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem cigizem.
2014. márc. 4. 21:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Második, neked mennyi ideig tartott?
2014. márc. 4. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Itt az én kérdésem amit február 28-án írtam ki ide.

Az azóta eltelt 5 napban végül is jól vagyok, tehát az az idő amíg tényleg beteg voltam az nem tartott tovább pár napnál, viszont sokáig regenerálódtam és vissza is kaptam. Amúgy Anyukámnak is ugyanez volt, tőlem kaphatta el.

A kérdés tehát:



1 hónapja kaptam el kb. ezt a hasmenéses vírusos betegséget, ami viszonylag sokáig tartott viszont enyhe tünetekkel. Csillapodó hullámmozgás szerint gyógyultam, volt hogy azt hittem meggyógyultam aztán visszajött ez kb. két hétig tartott. Most 2 hétig nem volt hasmenésem, a székletem mondjuk egy darabig még kisebb darabokban jött meg puhább volt tehát még beletelt 1 hétbe amíg helyreállhatott a bélflórám. 1 hétig meg már szerintem minden a régi volt. Ma viszont megint hasmenésem volt, igaz nem olyan híg mint múltkor és nem érzem annyira magam annyira rosszul, mint múltkor. Az utóbbi pár napban benáthásodtam, nem volt étvágyam, csak keveset ettem viszont sokat ittam. Lehet, hogy ezért volt hasmenésem vagy újra beteg vagyok? Múltkor voltam egyszer orvosnál és nagyon nem mondott semmit, most menjek el újra? Gyógyszert szedjek vagy valami?

2014. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!