Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Belső aranyernel lehet-e...

Belső aranyernel lehet-e olyan, hogy mikor mar gyógyul es erolkodok véletlen egy nagyobbat, érzem felszakad es jön a friss piros ver is de jön egy kis darab alvadek is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 15:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Fajdalmam nincs csak gyakori szekelesi inger es eleve úgy jött ki h elkaptam egy hete egy ilyen hasi vírust es sokat ment a hasam! Mar a hasam jól van de a másik hogy annyit agyalok rajta h állandóan rám jön a wc-re mehetnek es mar nincs is szeklet csak az aranyéremet nyomom ki!
2014. márc. 5. 15:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen igen.Mindenképp orvos!


Üdv.:Egy friss aranyér műtött

2014. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a választ ! Mindenképp orvoshoz fordulok de tetejeben meg is jött ugyhogy azt megvárom !
2014. márc. 5. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Még jó,hogy nem azelőtt mentél,hogy megjött.Előtte lévő napokban iszonyat a vizsgálat :-( tapasztalat.

Ha lehet úgy menj,hogy egy hete már nincs meg mert akkor nem olyan vészes.

2014. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia voltam orvosnal meg vegbelrepedesem is van de belul az is :( kaptam kupot , de valaha rendbe jon ez egyaltalan? Meg a sok csaladi problema miatti idegessegtol neha meg mindig megy a hasam es egyszeruen az van h amikor nyugodt vagyok es minden jo akkor kiegyensulyozott az emesztesem aztan jon vmi rossz es felborul az egesz es ujra erzem h repesztem meg az aranyeret. :( pedig mikor nincs hasmenes akkor mar olyan szepen el mulik . Ugyhogy k.o.
2014. márc. 16. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!