Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51-típusú motoromnál...

Simson S51-típusú motoromnál tömítést szerettem volna cserélni, de viszont kicsit véletlen hozzá koppant a dugó a főtengelyhez, és kitört belőle egy kis darab. Az az én hibám hogy kitört egy darab?

Figyelt kérdés
de tényleg picit koppant hozzá, ráadásul azt mondták a kedvenc boltomban hogy elfáradt a dugó és ki van kopva a henger azért tört el ilyen hamar.
2012. aug. 24. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban szerintem nézd/nézesd meg a hengert hogy mennyire kopott.

Aztán inkább fúrasd fel és rakj bele új dugót.

2012. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

50-50% a felelősség.

Lehet a dugó is gáz minségű és ezért tört le belőle könnyen darabka.

A lényeg hogy ezt így már ne hagyd benne,cseréld ki normálisra,lehetőleg japán dugóra.És legközelebb a dugót támaszd alá egy csavarhúzóval vagy valami mással,és mikor rakod össze olajozd meg egy picit.

2012. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobban belegondolva-a dugó nem tud hozzákoppanni a főtengelyhez.

Szerintem sztenderre tetted,és elkövetted azt a hibát,hogy sebességben hagytad.

Majd amikor arrébb akartad tolni a motort,szegény dugattyú összevissza kalimpált..

Naná hogy a te hibád,kié lenne? Orbáné? XD

2012. aug. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aztán méne tudna hozzá koppani. Csak jobban tudom mit csináltam :D amúgy meg kap új dugattyút meg frissen fúrt hengert.
2012. aug. 25. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondoldmár át mégegyszer,kisbarátom...


Mi a f@sz köze van a dugattyúnak a főtengelyhez,ha fennvan a hajtókaron??

2012. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!