Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gége és garat gyulladás...

Gége és garat gyulladás esetén miket lehet enni?

Figyelt kérdés
voltam orvosnál, kaptam antibioikumot ma fog elfogyni.Sajnos továbbra is nagyon fáj a torkom és nagyon csúnya is.Enni továbbra is alig tudok.Mit ehetnék amitől nem fájna ennyire a nyelés.Próbáltam, húslevest enni, meg tökfőzeléket,de nagyon szörnyű mikor le kell nyelni.Nagyon fáj.Ma reggel almát ettem,jó puha volt és finom,attól nem fáj annyira,de kellemes sem volt.Adjatok tanácsot mit tudnék enni.
2014. márc. 8. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Banán, főtt krumpli puha még, vagy tejbegríz. A húslevesből a levét ihatnád meg. Ajánlom a paradicsompürét is. Ne legyen erősen fűszeres. Jobbulást!
2014. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A gond az,hogy a pépes dolgokat szinte egyáltalán nem tudom lenyelni.

Ma már meg tudtam enni a kenyér héját is,persze apró harapásokkal és nagyon jól megrágva,de a krumplifőzeléket a májat nem sikerült sajnos.Egy kis falatot próbáltam megkóstolni de megint nagyon szörnyű érzés volt amikor lenyetem.Nem tudom mit ehetnék tényleg ami jó lehetne.Sajnos a banán sem jó,a paradicsomlé sem mert az is nagyon marja a torkom.Egyszerűen nem tudom mit ehetnék.Holnap fogok visszamenni a dokihoz,jó lenne ha elmúlna már ez a fájdalom.

2014. márc. 9. 17:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Tejbegrízt nem ehetek mert tejérzékeny vagyok.Az édességeke meg egyáltalán nem tudom megenni,azok a legrosszabbak.
2014. márc. 9. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!