Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? Remélem nem...

Ez mi lehet? Remélem nem valami súlyos betegség.

Figyelt kérdés
Egész nap fáj a fejem folyamatosan, de mindig. Fáj a bal lapockám, és mindig fáradt vagyok a nap 24 órájában. Szédülök, rosszul vagyok. Ugye nem valami rákos daganat a lapockában?

2014. márc. 8. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg valami lelki hülyeség van rád ilyen hatással.

hallottál te egyáltalán rákos daganatról a lapockában?

nem reális ilyet kitalálni, fáradt sok mindentől lehetsz, de inkább az a nagyobb baj ha ilyeneket kitalálsz. gondolkozz el ezen, pszichológust inkább ajánlom mint az orvost. szedj vitaminokat, és próbálj máshogy élni. hidd el, a fejfájás és a fáradtság is el fog múlni ha helyrejössz

2014. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bal lapocka, eros faradtsag, szedules...nem rak inkabb keringesi, sziv problema, magas vernyomas...tudsz merni vernyomast + hany eves vagy es mennyire elsz stresszes eletet?

Pulzusod rendben van? Szived nem szorit?

Ha a bal karod zsibbadni kezdene, akkor mar azert hivj orvost. (megijeszteni nem akartalak bocs:-(). A korodtol azert sok fugg. Fiatalon ritka a szivinfarktus gyanuja vagy az agyverzese de nem humor.

2014. márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok és mindig magas vérnyomásom volt. 190 körül. Sportolok rendszeresen, nem zsibbad a karom. A szívem viszont néha szúr.
2014. márc. 8. 23:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és már kb 1 éve folyamatosan stresszelek, lehet több.
2014. márc. 8. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!