Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van egymás után ilyen...

Miért van egymás után ilyen sok betegségem? Mi az oka? (gyomorsav tultengés, vesekő, szapora szívverés, bőrprobléma)

Figyelt kérdés
A felsorolt betegségek egy pár hónap alatt majdnem hogy egyszerre jelentkeztek. Egyenként mindegyikkel jártam orvosnál, most arra vagyok kíváncsi, hogy mitől vannak ezek. 21/N
2014. márc. 11. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet! Ez többre is megoldás.. Nekem is sok a gyomorsavam, volt hogy 3 héten keresztül éjjel-nappal üvöltöttem, és hánytam, de nem volt mit, szóval már csak savat. A Víz megoldotta ezt is :)
2014. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem vagy stresszes egyébként, vagy frusztrált? mert nekem is nagyjából ezek vannak, a szapora szívverésen kívül,..


és én csak a stressz faktorra tudok gondolni, mert ilyen nincsen, hogy ennyi idősen ennyi gondom legyen, pláne a vérképem sem mutat semmi elváltozást


20f

2014. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!