Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet ez?...

Milyen betegség lehet ez? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Még kisebb vagyok, most kezdett nőni a mellem. Egy ideje gennyes /kb 2-3 cseppet látok néha a ruhán/.. Elmentünk a háziorvoshoz, és ő azt mondta, hogy lehet hogy most kezdenek kialakulni a tejcsatornák , és hogy nemsokára már eláll a gennyezés. De azóta már kb 1 hónap is eltelt talán, és még mindig, de most tegnap este elkezdett fájni, és észrevettem, hogy azon a mellemen a tejcsatorna(szerintem) fel van dagadva 3-4mm-sre míg a másik oldalon nem is tudom kitapogatni

Mi lehet ez?? Nagyon meg vagyok ijedve!

(Jövő héten megyek nőgyógyászhoz, ő tud segíteni?)



2014. márc. 13. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a hormonok miatt valóban a tejmirigyek kezdtek el működni,de ha ez fájdalmas és duzzad lesz menj el most orvoshoz,ne várj jövő hétig,mert a begyulladt emlőmirigyek komoly problémát okozhatnak. Ilyenkor gyakran antibiotikumos kezelésre van szükség.
2014. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tehát mivel nem érzek benne csomót nem lehet semmi komolyabb?
2014. márc. 13. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász valóban tud segíteni, és minél hamarább érdemes elmenni!
2014. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos csak a jövő héten tudok elmenni. :( De addig meg már agyonaggódom magam . :/
2014. márc. 13. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg attól, amit most írok!! A daganatok, sejt megnagyobbodások jelentkeznek csomó formájában, ilyen megbetegedésed ezek szerint nincsen. A leírtak alapján én fertőzésre gyanakodnék, vagy fokozott hormontermelésre, de ez a gennyedzés inkább fertőzésre utalhat. MINDENKÉPP MENJ ORVOSHOZ, amilyen gyorsan csak tudsz! Ne ijedj meg, az orvos segíteni fog! :) Jobbulást! (# az előző válaszoló)
2014. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A közeli kórház nőgyógyászati ambulanciáján minden nap van rendelés sürgős eseteknek. Kérd meg anyukádat, kísérjen be! Így nem kell jövő hétig várnod...
2014. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagy bajra ne gondolj! :)
2014. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 13. 17:15
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom hogy van-e ilyen, de szerintem én hajlamos vagyok a gyulladásokra.. Nemrég két tüske belement a lábamba, és két másfél centis óriási vörös borzasztóan fájdalmas púp nőtt ott, és 3 hétig antibiotikumot kellett szednem, meg párakötést kellett rá tennem.. Azóta is ott van két lila nagy pacal.
2014. márc. 13. 17:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy hajlamosabb vagy rá... menj el a háziorvosodhoz is és kérd meg, küldjön el egy vérvizsgálatra... az ki fogja mutatni, ha valóban nagyobb rá a hajlamod.
2014. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!