Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kialkult nálam egy pánikbetegség . Nagyon elfajult a helyzet előszor csak évzáron évnyitón voltam rosszul ájulás közeli állapot,izzadás.Utána minden fajta előadásokon ahol valamit magyaráztak majd tanórán is buszon is . Az életem teljes romokban hever. Volt egy lány is akivel jól alakultak a dolgok de nem meretem nyitni felé ez a kapcsolat is lassan a multé lett... Egyszerűen akarat gyenge vagyok már többször ismételtem évet mert ilyen kitalált tüneteim leszenek (belázasodok,hányok,rossz gyomrom) sokat kimaradok az iskolából is de nemt tudok mit tennii.A szüleimet nem nagyon érdekli a dolog azt mondják hogy ilyen betegség nincs.Mindenbe belekezdek de semmit nem fejezek be. Rengeteg félkész munkám van.Igy voltam a sportal is amikor elkezdtem izmosodni egyszerüen abbahagytam próbáltam többször visszamenni de nem ment teljes érdektelenséget érztem.4x kezdtem ujra.Most már kezdek félni hogy az egész életem ilyen lesz. A kérdésem a következő Mit tegyek ?így nincs értelem élni.-

2014. márc. 12. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ellen a siker az egyetlen gyógyszer.


Tudom hogy milyen, mert nekem is volt egy fél éves hasonló időszakom 27 évesen, ekkor munkanélküli voltam.

Előtte tényleg menőnek éreztem magam (utána újra), de akkoriban nagyon összezsugorodott az önbizalmam.

2014. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akkora gond ám ez, amit írsz, sok fiatal hasonló helyzetben van, innen még bőven van előre. Pszihológus (ha van rá pénzed), valami rendes sport, ahol egy edző irányban tart, relaxációs módszerek, ilyesmik segíthetnek. Ha nincs pénzed, háziorvossal beszélj ezekről, egy rutinosabb tudhat jó válaszokat. Keress közösségeket, ami kimozdíthat ebből, egyedül, otthon, internet előtt semmit nem fogsz tudni megoldani. Röhejesen hangzik, de próbálkozhatsz kiránduló közösségekkel, bicikliző túrák, stb. Az érdektelenség enyhe depresszió is lehet, ami párban jön a pánikbetegséggel. Nincs gyors megoldás, de léteznek utak, amik átvezetnek egy sokkal boldogabb világba, hidd el, sokan érzik ugyanezt.
2014. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!