Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma kiderült, hogy a betegségei...

Ma kiderült, hogy a betegségeim hátterében Candida fertőzés áll. Diétával tud nekem segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Dokim azt mondta kezdjem el a Candida diétát, és menjek el dietetikushoz aki majd 2hét mulva adott időpontot.Tudna Nekem valaki segíteni,annyira szélsőséges mait a neten talál az ember...köszönöm!!
2014. márc. 14. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet itt pár sorban összefoglalni, a diéta eleinte nagyon szigorú, szerintem vedd meg ezt a könyvet:

[link]


Nagyon jól le van benne minden írva, hogy mit kell kerülni, mit lehet enni és sok recept is található benne. Több oldalon át taglalja, nem tudnám összefoglalni pár mondatban.

2014. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,meg is rendelem.

Neked is a beleidben volt?Nekem ott van!

És annyira mást írnak mindenhol neten hogy mit szabad és mit nem hogy az valami félelmetes...egyik irja hust másik tiltja...most bezséltem egy természetgyógyász ismerőömmel,ő mondta hogy lehet hust ennem de eleinte csak hal és csirke aztán jöhet a többi!

Mennyi idő alatt sikerült meggyógyulnod?

Tényleg nehéz tartani a diétát?Nekem sajna tünet az über-éhség, hogy folyton csak ennék!És hogy hízok mint egy malac.Neked mik voltak ha megkérdezhetem?

2014. márc. 14. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiamnak volt allergiás asztmája és a természetgyógyász mondta, hogy tartson egy szigorú candida diétát, akkor vettem meg ezt a könyvet.

Neki akkor azt mondta, hogy 1 hónapig csak zöldeket egyen, semmi tejtermék, hús, cukorféleség, élesztős dolgok, fehérliszt. Reggelire teljes kiörlésű tönkölykenyeret evett megpirítva és oliva, vagy tökmagolajba mártogatva, Hajdina/köleskása, zöldséglevesek, főzelékféle volt az ebéd, mellette multivitamin, kb ennyire emlékszem, de a könyv szépen leírja, hogy mennyi ideig mit lehet enni és fokozatosan mikkel bővíthető az étrend. Nagyon lefogyott pár hónap alatt, pedig előtte sem volt kövér, de a diéta hasznos volt, nem kellett tovább a szteroid.

2014. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!