Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Canesten krém makk fertőzésre?

Canesten krém makk fertőzésre?

Figyelt kérdés
Voltam pénteken dokinál és megállapította, hogy érzékeny a nemesebb szervem érintésre és azt mondta, hogy valószínűleg gombás fertőzés okozhatja. Megnyugodtam, mikor mondta, hogy kezelhető, de azt már nem, hogy mivel... A canesten krém tudom, hogy hüvely gombára való, de nálam is beválhat? Köszönettel!

2014. márc. 10. 07:50
 1/2 anonim válasza:

"Voltam pénteken dokinál és megállapította, hogy érzékeny a nemesebb szervem érintésre és azt mondta, hogy valószínűleg gombás fertőzés okozhatja."


És nem írt fel rá semmit? Nem javasolt semmit? Ezt nehéz elhinni...A Canesten amúgy jó rá igen.

2014. márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ennyit mondott, hogy Önnek elképzelhető, hogy gombás fertőzése van, a labor majd megmondja addig is bírjon ki 1 hetet a tenyésztésig. Mondom magamban ez aztán a Magyar egészségügy.
2014. márc. 10. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!