Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért görcsöl a hasam? (több...

Miért görcsöl a hasam? (több lent)

Figyelt kérdés
1 hete tart, hogy bármit eszem utána 10-15perccel később olyan gyomorgörcsöm van, hogy csak na. Először alig tudtam megmozdulni, mostanra viszont elkezdtem ezzel együtt élni..tulajdonképpen úgy, hogy keveset eszem egy nap. Plusz ehhez jön egy fura savas érzés a torkomban, és fáradtság. Tudom butaság itt érdeklődni, de hátha valami tök egyértelmű dologról van szó. Nem szeretek orvoshoz járkálni..
2014. márc. 14. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kialakult nálad valami intolerancia egy adott élelmiszerrel szemben. Érdemes lenne étkezési naplót vezetned. Ezek egyébként a reflux tünetei, a szervezeted valószínűleg el van savasodva. Igyál gyógyteákat, nálam az bevált, pl. orbáncfű, cickafark, diófalevél, kamilla, és kálmosgyökér. A kálmos szerintem segítene, napi hat korty.
2014. márc. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!